Life is
too short
to eat bad
food.

O nás

Navigace: Blackdogs » Beroun » O nás

  

Blackdog Bar&Grill je živá restaurace v centru Berouna. Pro hosty máme připraveno pečlivě sestavené sezonní menu zejména severo a latinsko-americké kuchyně, zaměřené na poctivé burgery, tex-mex a pravé texaské BBQ. Náš bar nabízí pivo Holba z Moravských Hanušovic v Jeseníkách, pravidelně obměňovaný výběr piv z malých a středních pivovarů, kvalitní vína od malých vinařů a výbornou kávu La Bohéme. Příjemnou atmosféru můžete vychutnat v restauraci, na klidné terase či nekuřácké verandě, nebo v samostatném salónku pro uzavřenou společnost. 

Vše v Blackdog Bar&Grill je postaveno na naší hlavní myšlence

„Life‘s too short to eat bad food.“

„Život je příliš krátký na to, abychom jedli špatné jídlo.“

Naše historie

V roce 2010 jsme v Berouně otevřeli stánek s „tak trochu jiným fast food“ občerstvením, kde jsme nabídli Berounským strávníkům originální sortiment mexických rychlých pokrmů jako burritos, quesadillas, nachos atd, a hlavně výběr kvalitních gurmánských burgerů. Scott Van Wagenen, šéfkuchař Blackdogs původem z New Yorku, se již na počátku postaral o výběr prvotřídních surovin a originálních receptur. Ukázali jsme, že i na pár čtverečních metrech lze připravit jídlo, pro které si budou jezdit lidé ze širokého okolí. Naše burgery se velmi rychle staly synonymem pro kvalitní a poctivý kus masa v chutné housce za dobrou cenu.

O rok později jsme opodál otevřeli malou restauraci ve stylu bistra Blackdog Cantina. Sortiment jsme rozšířili o další autentické mexické pokrmy, denní menu a kvalitní steaky a začali s podporou malých pivovarů. Naším konceptem i poté zůstalo zaměření se na kvalitní suroviny, originální receptury, domácí kuchyni a hlavně spokojenost hostů. Za naši snahu jsme bdrželi řadu ocenění a především v letní sezoně jsme byli pravidelně obleženi věrnými hosty z Berouna i výletníky ze všech koutů Čech.

Na začátku roku 2014 jsme sebrali odvahu a využili nabídky krásného prostoru kousek od náměstí v Berouně. Rozhodli jsme se nejen naši restauraci přestěhovat do již dlouho očekávaných větších prostor, ale také rozšířit celý náš koncept o nabídku studených a teplých tapas, rozšířili jsme výběr burgerů a tex-mex specialit. V tomto roce jsme se rozhodli zaměřit na čím dál více oblíbený koncept uzených specialit ve stylu pravého Texaského BBQ. Na naši terasu jsme umístili na zakázku vyrobenou udírnu s grilem a kuchaři před zraky hostů několikrát týdně udí BBQ speciality pro naše stálé menu i nabídku sezonních specialit. 

      

 

Menu

Naše menu je zaměřeno zejména na severo a latinsko-americkou kuchyni. Jídlo připravujeme s použitím kvalitních čerstvých surovin od pečlivě vybraných a pokud možno místních dodavatelů. V létě vyžíváme možnosti odběru například čerstvé zeleniny od místních malých pěstitelů, ryby v naší kuchyni jsou pouze z českých sladkých vod od místního dodavatele. Na stálém menu najdete gurmánské burgery z kvalitního českého hovězího masa, sezónní výběr tapas, steaků, salátů a dezertů domácí výroby.

Pečlivému výběru podléhá nabídka domácích i zahraničních vín, destilátů a nealkoholických nápojů. Oblíbené jsou přírodní bio ovocné mošty a nektary, domácí limonády, sypané a čerstvé ovocné čaje, káva La Bohéme i specialita Vietnamská káva. Každý týden si můžete vychutnat aktuální nabídku speciálů z malých pivovarů. Stálicí na pípě jsou piva moravského pivovaru Holba. Vinotéku plníme českým i zahraničním vínem z kvalitních, pokud možno malých rodinných vinařství.

Moc se těšíme na Vaši návštěvu!

Blackdog team

 

  

Rezervace

Rezervace v BlackDog Bar&Grill Beroun

Systém nabízí pouze časy s volnou kapacitou, nenabízené hodiny již nejsou k dispozici = restaurace je obsazena.

Mapa

Blackdog Bar&Grill
Česká 140, 266 01 Beroun

+420 773 380 280
rezervace_beroun@blackdogs.cz

Po - Čt / Ne 11:00 - 22:00
Pá - So 11:00 - 00:00